Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

W Urzędzie Miasta i Gminy 29 grudnia ślubowanie złożyło sześciu radnych Młodzieżowej Rady Miejskiej w Bodzentynie.

W związku z wyborami uzupełniającymi do MRM w Bodzentynie, które odbyły się 6 grudnia, Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Bodzentynie Wojciech Kózka, przywitali nowych radnych podczas ich pierwszej sesji: Cieszę się, że taka rada, tutaj w Bodzentynie, powstała. Często młodzi ludzie są w stanie zauważyć więcej niż dorośli. Przede wszystkim życzę Wam wytrwałości oraz udanych i spokojnych obrad.

Nowo wybrani radni złożyli dzisiaj uroczyste ślubowanie oraz otrzymali zaświadczenia potwierdzające pełnienie przez nich tej funkcji: To wspaniałe i budujące, że młodzi ludzie chcą uczestniczyć w życiu Gminy, a także rozwiązywać problemy mieszkańców, że nie jest im to obojętne. Jest to z pewnością dla Was wyzwanie, dlatego życzę wielu sukcesów oraz spełnienia i realizacji pomysłów.

Podczas sesji wybrano także wiceprzewodniczącego MRM w Bodzentynie. Została nim Ewelina Chaba. Kolejna sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej odbędzie się prawdopodobnie w styczniu, wtedy młodzi radni zajmą się sprawami młodzieży z Gminy Bodzentyn oraz powołają ze swojego grona zespoły problemowe, których celem będzie wykonywanie określonych zadań wynikających ze statutu.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech