Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

We wrześniu 2023 r. nasza szkoła po raz kolejny została zgłoszona przez uczniów i rodziców do nagrody Szkoła Roku w „Wielkim Plebiscycie Edukacyjnym 2023” zorganizowanym przez „Echa Dnia” . Głosowanie zakończyło się 23 listopada.

Miło nam poinformować, że w wyniku głosowania czytelników nasza szkoła zajęła I miejsce w powiecie kieleckim.

8 lutego 2024 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyła się uroczysta gala, podczas której nagrodzono zwycięzców w poszczególnych kategoriach.  Naszą szkolę reprezentowała pani dyrektor Beata Stępień, która odebrała pamiątkowy dyplom.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zechcieli oddać głos na naszą placówkę.

 

Magdalena Skrzeczyna

 

g20240208 203034

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech