Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

 

 „ KAŻDY PRZEDSZKOLAK O TYM WIE, ŻE KIEDY WRZESIEŃ KOŃCZY SIĘ , OD NAJMŁODSZEGO, AŻ PO STARSZAKA , WSZYSCY ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA ! ”

20 Września (we wtorek) przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Bodzentynie obchodziły bardzo ważne święto Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Jest to niewątpliwie jeden z tych dni w kalendarzu, na który dzieci czekają przez cały rok. Zabawa, tańce, to tylko niektóre atrakcje jakich doświadczają najmłodsi w to szczególne dla nich święto.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka dostarcza dzieciom okazji do bezpośredniego zaprezentowania swoich możliwości, do przeżywania wesołej , beztroskiej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. We wtorek w naszym przedszkolu było bardzo wesoło. W każdej sali rozbrzmiewała muzyka i gwar naszych milusińskich. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Nie zabrakło również drobnych upominków w postaci medali, baloników i dyplomów.

Samorządowe Przedszkole w Bodzentynie przy okazji tego święta wzięło udział w ogólnopolskiej akcji : „Dzień Przedszkolaka to ważne święto – uczcijmy je razem tańcem i piosenką.” Dzieciaki w każdej grupie wiekowej specjalnie na tę okazję nauczyły się piosenki pt:”Dziecięce marzenia” , którą potem z wielkim przejęciem i zaangażowaniem odśpiewały.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech