Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Szanowni Państwo!

Informujemy, że Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Bodzentyn Sp. z o.o. zmieniło adres domeny z puk.bodzentyn.pl na  pukbodzentyn.pl.

W związku z powyższym zmianie uległ adres strony internetowej na https://pukbodzentyn.pl,  adres BIP na https://bip.pukbodzentyn.pl, a także adresy e-mail wykorzystywane w Spółce. Nowy adres e-mail biura to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Bezpośredni kontakt z pracownikami możliwy jest pod adresami Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">imięTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informujemy, że w związku z problemami technicznymi i dokonaniem powyższej zmiany w trybie nagłym, nie ma możliwości prowadzenia korespondencji ze starej domeny, a korespondencja wysyłana na dotychczasowe adresy nie dojdzie do adresatów. Prosimy zatem o dokonanie zmiany danych teleadresowych Spółki w Państwa zasobach i stosowanie nowych adresów e-mail.

Potwierdzenie powyższego można znaleźć na oficjalnej stronie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Bodzentyn Sp. z o.o. wykorzystując stary link tj. http://puk.bodzentyn.pl bądź wykorzystując łącze znajdujące się w prawym menu witryny Miasta i Gminy Bodzentyn http://bodzentyn.pl.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech