Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Uczniowie szkół z gminy Bodzentyn w piątek, 24 czerwca br. uroczyście zakończyli rok szkolny. Podsumowano sukcesy, wręczono świadectwa, wyróżniono najzdolniejszych uczniów.

Wyjątkowy przebieg, w obecności szkolnych sztandarów, miało zakończenie roku  w szkołach na terenie Gminy Bodzentyn. Na uroczystych apelach dyrektorzy wręczali świadectwa ukończenia szkoły, natomiast  wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy. Dodatkową radość sprawiał fakt, iż zakończyła się epidemia, a co za tym idzie, uczniowie mogli odebrać świadectwa w podniosłej atmosferze z rąk wychowawców na terenie szkoły.

Wyjątkowo uroczystą oprawę miało zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Poetów Doliny Wilkowskiej w Świętej Katarzynie. Z ostatnim dniem roku szkolnego zakończyła z nami współpracę Pani Dyrektor Ewa Orzechowska, przechodząc na zasłużoną emeryturę po 38 latach pracy. Pan Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba złożył, na ręce Pani Dyrektor grawerton dziękując jednocześnie za wspólną pracę, wyrozumiałość i otwartość na wspólne pomysły, a także za wszelki trud włożony w rozwój szkoły oraz dbałość o uczniów. 

To był radosny dzień zakończenia Roku Szkolnego 2021/2022 co podkreślał w swoim wystąpieniu w Zespole Szkół we Wzdole Rządowym im. Oddziału Armii Krajowej „Wybranieccy” Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Bodzentyn Pan Andrzej Jarosiński. W imieniu Samorządu Miasta i Gminy Bodzentyn złożył serdeczne gratulacje dla Pani Małgorzaty Tusznio –Lech za przygotowanie uczniów z Zespołu Szkół we Wzdole Rządowym do IV Wojewódzkiego Konkursu z Języka polskiego oraz Pani Justyny Sikory za wspaniałe przygotowanie uczniów do II Wojewódzkiego Konkursu z chemii.

Wszystkim uczniom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkoły!

D.Zagórska

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech