Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Psarach w tym roku obchodzi swoje 95-lecie powstania. Z tej okazji w dniu 3 maja 2022 r. w remizie OSP w Psarach odbyła się mała uroczystość, na którą przybyli zaproszeni goście.

Jubileusz rozpoczęła uroczysta Msza Święta w kościele parafialnym, sprawowana przez księdza Adama Bujak – Proboszcza Parafii pw. Matki Bożej Pięknej Miłości w Psarach. Dalsza część uroczystości odbyła się w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej. W trakcie uroczystości Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej Teresą Bzymek, Radnym Rady Miejskiej Jerzym Tofilem oraz sołtysami: Krzysztofem Arczewskim, Grzegorzem Harabin i Mariuszem Pająkiem wręczyli strażakom grawerton upamiętniający szczególny jubileusz powstania jednostki. Burmistrz skierował także do wszystkich Członków Ochotniczej Straży Pożarnej słowa uznania za Ich dotychczasową działalności, życząc Im sukcesów i pomyślności zarówno podczas pełnienia służby, jak i w życiu osobistym.

Prezes OSP Psary Dominik Skarbek wraz z Wiceprezesem-Naczelnikiem OSP Psary Grzegorzem Lodzińskim serdecznie podziękowali gościom za przybycie na jubileuszu powstania jednostki oraz Burmistrzowi MiG Bodzentyn za dotychczasową dobrą współpracę.

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech