Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Szczepiąc się, przyczyniasz się do szybszego znoszenia ograniczeń i powrotu nas wszystkich do normalnego życia. Obecnie w Gminie Bodzentyn zaszczepionych min. jedną dawką jest 41,3 % mieszkańców. Jest to spory procent, jednak nadal niewystarczający do całkowitego zwalczenia pandemii. Chociaż szczepień wykonywanych w punkcie w Bodzentynie jest bardzo dużo, to sporą część szczepionych stanowią osoby zamieszkujące pobliskie gminy, a nie mieszkańcy Gminy Bodzentyn. Dlatego też zachęcamy mieszkańców do skorzystania z możliwości zaszczepienia się w Ośrodku Zdrowia w Bodzentynie.

Jak się będzie można zarejestrować?

  1. Skontaktuj się z wybranym punktem szczepień

Jeśli chcesz zaszczepić się w Ośrodku Zdrowia w Bodzentynie zadzwoń pod bezpośredni nr telefonu 41 312 02 00 – czynny w dni robocze w godz. 7.30 – 14.00.

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb transportowych dla mieszkańców gminy Bodzentyn oraz informacji o szczepieniach przeciwko wirusowi SARS-Cov-2 (infolinia)

tel. 600 715 659, 41 311 50 10 wewn. 18

Jeżeli chcesz zaszczepić się w innym konkretnym punkcie szczepień – skontaktuj się z nim. Mapa i dane kontaktowe punktów szczepień dostępne są tutaj.

  1. Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989

Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób możesz zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Wystarczy, że rozpocznie się etap szczepień i będziesz miał numer PESEL bliskiej osoby.

Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

  1. Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

System zaproponuje Ci pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Twojego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie Ci pasował albo będziesz chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że skorzystasz z dostępnej wyszukiwarki i wskażesz dogodną dla Ciebie datę i lokalizację.

Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnimy Ci o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.

Jeśli chcesz skorzystać z tego sposobu rejestracji, musisz posiadać Profil Zaufany. Jeżeli go nie masz, skontaktuj się z infolinią NFZ 989, bezpośrednio z wybranym punktem szczepień lub skorzystaj ze wsparcia swojej przychodni.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech