Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Fundacja Civis Polonus ogłasza konkurs " Równać Szanse - Małe Granty"- to szansa dla bibliotek, domów kultury i lokalnych organizacji pozarządowych na dotację w wysokości do 8 500,00 zł. Dotacja przyznawana jest na pięciomiesięczne działania młodych osób w wieku 13 - 19 la, pochodzących ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców.
Wnioski można składać do 1 czerwca br. do godziny 12.00, na projekty realizowane pomiędzy 1 września 2021 roku a 31 stycznia 2022 roku.
Do aplikowania w konkursie uprawnione są instytucje i organizacje z miejscowości do 20 000 mieszkańców:

  • organizacje pozarządowe, zarejestrowane ( w formie stowarzyszeń lub fundacji) w KRS lub ewidencji prowadzonej przez starostów;
  • powiatowe, miejskie i gminne domy kultury;
  • powiatowe, miejskie i gminne biblioteki publiczne;
  • Koła Gospodyń Wiejskich wpisane do rejestru Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa lub KRS bądź ewidencji prowadzonej przez starostów.

Konkurs ogłoszony został w ramach projektu " Równać Szanse" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzonego przez Civis Polonus.

Na stronie rownacszanse.pl znajdują się wszelkie niezbędne informacje dotyczące konkursu.

Poniżej link do materiałów informacyjnych o programie Równać Szanse.

https://drive.google.com/drive/folders/1hHNu0-6KLi0N_WMLobyx4l3Gnmdq8CdM?usp=sharing&fbclid=IwAR0V3fOgN2Qt-QqjMQaITCrbx5LmMSyCjfpuvz5vArMcNxFnG6YRyLwjSXs

Pytania należy kierować na  adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 609 458 344.

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech