Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

10 czerwca 2020 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Bodzentynie rozpoczęła się XXIX Sesja Rady Miejskiej, częścią jej obrad było udzielenie wotum zaufania oraz absolutorium dla Burmistrza z tytułu wykonania budżetu gminy za rok 2019.

Rada Miejska podczas głosowania większością głosów, udzieliła absolutorium Burmistrzowi Miasta i Gminy Bodzentyn Dariuszowi Skibie. Pozytywną opinię w sprawie udzielenia absolutorium wydała wcześniej Regionalna Izba Obrachunkowa i Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej.

Za udzieleniem absolutorium głosowało 12 Radnych, nikt nie był przeciwko, 2 Radnych wstrzymało się od głosu, 1 Radny był nie obecny.

Przewodnicząca Rady Miejskiej Teresa Bzymek wraz z wiceprzewodniczącymi oraz przedstawiciele sołtysów wręczyli kwiaty oraz pogratulowali i podziękowali Burmistrzowi.

Po uchwaleniu uchwał Burmistrz zabrał głos dziękując „Chciałbym gorąco podziękować wszystkim Radnym Rady Miejskiej oraz Sołtysom za okazane zaufanie. Szanowni Państwo jest to już moje szóste absolutorium. Nieustannie podkreślam, iż pracuję dla dobra społeczeństwa i najważniejszy jest dla mnie szacunek do drugiego człowieka. Niezwykle istotne jest, aby mandat zaufania dany mi przez społeczeństwo był godnie wykorzystany”.

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech