Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Dnia 12 listopada w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Turystyki odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów językowych dla dorosłych, którzy ukończyli bezpłatne kursy języka angielskiego w ramach projektu „Akademia kompetencji kluczowych EuroDialog”.

Projekt realizowano w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Obejmował on 240 godzin lekcyjnych realizowanych w ciągu 11 miesięcy, dwa razy w tygodniu. Zajęcia prowadzone były przez doświadczonych lektorów i zostały podsumowane międzynarodowym egzaminem TELC A2 sprawdzającym poziom umiejętności językowych. Projekt realizowano w MGCKiT w Bodzentynie oraz w świetlicy wiejskiej w Wilkowie.

Pierwsza grupa kursantów otrzymała wyniki egzaminu już w lipcu. Do grona posiadaczy międzynarodowego certyfikatu TELC dołączyły teraz kolejne osoby, które mogą pochwalić się znajomością języka angielskiego na poziomie umożliwiającym podstawową komunikację.

Podczas spotkania, uczestnicy kursu przyjęli gratulacje od właścicielek Sunshine School of English oraz pani lektor. Podkreślali, że pozytywny wynik egzaminu dał im wiele satysfakcji, ale też motywacji do dalszego rozwoju umiejętności językowych.

PB122010

PB122014

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech