Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Dnia 03.09.2019 r. zakończył się sezon kąpielowy na zbiorniku retencyjno- rekreacyjnym w Wilkowie w Gminie Bodzentyn. Zbiornik cieszył się szczególną popularnością nie tylko ze względu na bardzo czystą wodę i przepiękne krajobrazy, ale również ze względu na dobrze przygotowaną infrastrukturę jego otoczenia i stały nadzór kąpieliska. Tegoroczny sezon był udany, przez wzgląd na wzmożony ruch turystów, ale co najważniejsze ze względów bezpieczeństwa – nikt nie utonął. Ratownicy z Wojewódzkiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Kielcach skutecznie czuwali nad bezpieczeństwem osób wypoczywających. Za ich pracę szczególnie dziękujemy.

Sezon kąpieliskowy w roku 2019 był szczególnie aktywny. W tym roku odnotowaliśmy wzmożony ruch turystów zarówno korzystających z przygotowanego Kąpieliska jak i wędkarzy czy też osób wypoczywających na terenie zbiornika. Co jest ogromnym atutem, bo ruch turystyczny wpływa pozytywnie na inne branże naszej lokalnej gospodarki.

Zbiornik retencyjno- rekreacyjny w Wilkowie oferuje turystom spokojny wypoczynek wśród niezwykłych i magicznych krajobrazów Gór Świętokrzyskich.

Do zobaczenia za rok.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech