Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Na ostatniej Sesji Rady Miejskiej w Bodzentynie odbyło się uroczyste zaprzysiężenie nowej Radnej z sołectwa Święta Katarzyna – Agnieszki Barcikowskiej.

Przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej w Bodzentynie Kazimierz Wilkosz wręczył nowej Radnej zaświadczenie oraz wraz z władzami samorządowymi złożył gratulacje.

Przed przystąpieniem do wykonywania mandatu Radna złożyła uroczyste ślubowanie, w którym oświadczyła iż obowiązki radnego sprawować będzie godnie, rzetelnie i uczciwie mając na względzie dobro gminy i jej mieszkańców.

Przypomnijmy, iż w wyniku wyborów uzupełniających Agnieszka Barcikowska z Komitetu Wyborczego Wyborców Przyjazna Gmina Bodzentyn 2019, otrzymała 152 głosy.

Serdecznie gratulujemy nominacji oraz życzymy wytrwałości w dążeniu do wprowadzania pozytywnych zmian w naszej małej ojczyźnie oraz wielu sukcesów i satysfakcji płynącej z pracy w samorządzie.

Agnieszka Barcikowska ma 42 lata. Ukończyła studia magisterskie na wydziale zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Jest ponadto absolwentką podyplomowych studiów na kierunku Dietetyka i Planowanie żywienia. Przez wiele lat zajmowała kierownicze stanowiska w działach HR oraz Planowania i Audytu. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech