Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji „Ukwiecania Rynków” w Bodzentynie. Zaangażowanie, hojność i wspólna praca zarówno Mieszkańców Bodzentyna, jak i całej Gminy przyczyniły się do upiększenia Naszego Miasta i nadania mu nowego, kolorowego oblicza.

Dziękujemy za zakupione sadzonki kwiatów i ziemię oraz za pomoc przy sadzeniu roślin w donicach. Dzięki Wam Bodzentyńskie Rynki będą teraz zachwycały swoim pięknem i stanowiły dumę dla wszystkich mieszkańców.

Inicjatywa nie tylko poprawiła estetykę Naszego Miasta, ale także zjednoczyła całą społeczność. Razem udowodniliśmy, że wspólne działania na rzecz dobra wspólnego są możliwe i przynoszą wymierne korzyści. Integracja i współpraca, które mogliśmy zaobserwować podczas tej akcji, są dowodem na to, że razem możemy zdziałać naprawdę wiele.

Serdeczne podziękowania kierujemy także dla inicjatora akcji Radnego Rady Miejskiej w Bodzentynie Kamila Stefańczyka.

Jeszcze raz dziękujemy za Wasz wkład i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że nasza wspólna praca będzie inspiracją do kolejnych podobnych inicjatyw.

Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dominik Dudek

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA