Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Ponad 200 adeptów sztuki ludowej zgromadziła sala chorzowskiego MDK 24 listopada podczas „Jesiennych Spotkań z Folklorem”. Wśród nich byli także reprezentanci Gminy Bodzentyn – zespół Furmani. Na występie naszego zespołu obecny był także Burmistrz MiG Bodzentyn Dariusz Skiba.

Mnóstwo emocji i pozytywnej energii prosto ze sceny chorzowskiego MDK trafiło do ponad 400 osobowej publiczności. Na festiwal zjechały się zespoły z całej Polski. Była muzyka, śpiew i oczywiście taniec. Na scenie zaprezentował się zespół z Gminy Bodzentyn „Furmani”, który znacznie przypadł do gustu całej publiczności, która była pod wrażeniem charyzmy oraz sposobu, w jaki zespół Furmani bawił wszystkich zgromadzonych uczestników.

Zastępca Prezydenta Chorzowa ds. Społecznych – Wiesław Ciężkowski, podczas rozmowy z Burmistrzem MiG Bodzentyn Dariuszem Skibą, serdecznie podziękował za przybycie zespołu Furmani oraz włodarza Miasta i Gminy Bodzentyn. Wyraził także chęć nawiązania długotrwałej współpracy oraz zaprosił zespół na kolejną edycję „Jesiennych Spotkań z Folklorem”, która odbędzie się w przyszłym roku.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech