Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Babciu, Dziadku..❤
Dobrze, że jesteście,❤
Dobrze, że Was mamy… ❤
W niedzielę, 21 stycznia 2024 roku w Szkole Podstawowej im. Poetów Doliny Wilkowskiej w Świętej Katarzynie odbyło się uroczyste spotkanie z Babciami i Dziadkami z terenu Gminy Bodzentyn z okazji ich święta. Uroczystość rozpoczął Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn - Dariusz Skiba, który powitał wszystkich przybyłych gości w imieniu własnym oraz z-cy Burmistrza Pana Andrzej Jarosiński, podziękował za obecność oraz złożył życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom. Do życzeń dołączyła się również Wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego Pani Renata Janik oraz Przewodnicząca rady miejskiej Pani Teresa Bzymek.
Po złożonych życzeniach honorowy gość spotkania Biskup Marian Florczyk odmówił modlitwę oraz pobłogosławił wszystkich zaproszonych gości. Uroczystość uświetnił występ najmłodszych uczniów ze szkoły podstawowej w Świętej Katarzynie, którzy z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali dla swoich kochanych dziadków jasełka. Mogliśmy również wysłuchać utworów przygotowanych przez Studio Melodia pod przewodnictwem Pani Maria Joanna Paluch działającego przy Bibliotece w Bodzentynie. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami podziękowali za występ. Dopełnieniem uroczystego spotkania był znakomity poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich Katarzynianki. Do dalszej zabawy zachęcił gości Pan Marcin Sikorski- Dyrektor Biblioteki Publicznej im. Adeli Nawrot i Centrum Kultury w Bodzentynie zapraszając do wspólnej zabawy z Zespołem 7 Stan.
Była to naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechów i radości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.
Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od Swoich Wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień‼😍❤

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech