Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

W piękne letnie popołudnie, 19 sierpnia br. w Celinach odbyło się wyjątkowe wydarzenie – Festyn Rodzinny pod znakiem bezpieczeństwa. Koło Gospodyń Wiejskich Celinianki, które było organizatorem wydarzenia, przygotowało dla uczestników wiele ciekawych atrakcji oraz wspaniałe występy. Nawet drobny przelotny deszcz nie zepsuł wspólnej zabawy.

Podczas Festynu uczestnicy mogli zgłębić swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa i zachowywania ostrożności m.in. podczas wakacji, jak i roku szkolnego. Zarówno dla najmłodszych, jak i starszych przygotowano wiele zabaw i konkursów z nagrodami. Dużą popularnością cieszyły się rozgrywki w badmintona. KGW Celinianki przygotowało także dla wszystkich bezpłatny poczęstunek w postaci domowych ciast, obwarzanków, czy też dań ciepłych. Na najmłodszych czekały także dmuchane zjeżdżalnie, a całe wydarzenie uświetniały występy Zespołów Ludowych z Celin i Dąbrowy.

W wydarzeniu wzięli udział m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba, Wiceminister Spraw Zagranicznych Piotr Wawrzyk, Senator Krzysztof Słoń, Wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego Renata Janik, Radni Rady Miejskiej w Bodzentynie oraz mieszkańcy. Wspólna zabawa potrwała do późnych godzin wieczornych.

Wydarzenie sfinansowane zostało przez KGW Celinianki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech