Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Są takie dni w szkolnym kalendarzu, na które wszystkie dzieci czekają i na które przygotowują się bardzo solidnie. „Dzień rodziny” to wyjątkowy czas zarówno dla dzieci, jak również rodziców. To czas pełen radości, uśmiechu, ale również wzruszeń.  Przede wszystkim są to wyjątkowe chwile, które mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od spraw życia codziennego.

By sprawić najmłodszym radość i uczcić ich święto, a zarazem przyczynić się do tego, aby rodziny mogły wspólnie celebrować jeden z najważniejszych dni, w roku swoich dzieci w dniu 1 czerwca br. odbył się Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Woli Szczygiełkowej.

Pochmurna i deszczowa pogoda nie przeszkodziła we wspaniałej zabawie zorganizowanej przez Dyrekcję, Rodziców oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Szczygiełkowej. Uroczystości rozpoczęły się od występu artystycznego w wykonaniu dzieci i ich rodziców. Nie zabrakło także atrakcji w postaci gier i zabaw, malowania twarzy oraz dmuchanego zamku. Na uczestników zabawy czekał również słodki poczęstunek oraz grill z kiełbaskami. Pani Radna Rady Miejskiej Bogusława Jankowicz oraz Pani Sołtys Bożena Wyglądacz złożyły dzieciom najlepsze życzenia, wręczając upominki. Rodzicom natomiast pogratulowały wspaniałych pociech.

Dziękujemy za ten dzień małym aktorom oraz ich rodzicom, a także za wsparcie finansowe ze strony Rady Rodziców oraz Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury w Bodzentynie.

D.Zagórska

Zdjęcia:SP Wola Szczygiełkowa

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech