Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Dnia 29.05.2022r. , w niedzielne, słoneczne popołudnie, na Rynku Górnym w Bodzentynie został zorganizowany przez Samorząd Miasta i Gminy Bodzentyn oraz Bibliotekę Publiczną im. Adeli Nawrot i Centrum Kultury w Bodzentynie Gminny Dzień Dziecka.
Zabawa zaczęła się od godziny 15.00 i trwała do godziny 18.00. W tym czasie dzieci miały do dyspozycji darmowe dmuchańce. Szybkie zjeżdżalnie, dmuchany skakaniec czy tor przeszkód w szybkim tempie przyciągnęły dzieci. Stoisko malowania buziek to kolejne urozmaicenie tego wydarzenia, które jak co roku, cieszyło się dużą popularnością. Można było wybrać kolor, szkic, który miał powstać na twarzach dzieci. Plecenie kolorowych warkoczyków również miało grono chętnych. Dobieranie rozmiaru warkoczyka, oraz jego koloru to coś, co dzieci uwielbiają. Robienie zmywalnego tatuażu to kolejna opcja, która również pojawiła się na Gminnym Dniu Dziecka. Po paru minutach można było dostrzec zwiększające się kolejki chętnych. Z minuty na minutę przybywało coraz więcej dzieci wraz z rodzinami!
Cała impreza była prowadzona przez doświadczoną firmę pn. „Kraina Szczęścia”. Zorganizowali kilka konkursów oraz wyzwań, które dzieci miały do pokonania. Na zakończenie każdej z zabaw dzieci dostawały mały upominek. Kolejną atrakcją była ogromna gra planszowa, która spodobała się małym pociechom. Oprócz konkursów dzieci mogły puszczać ogromne bańki mydlane, które podkreślały zabawę. Jednak to nie koniec! Na osłodę można było skosztować pysznej waty cukrowej czy popcornu. Zakup batoników to kolejna słodycz dla małych pociech, które ufundował Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom, firmom, oraz przybyłym za wspólne świętowanie Gminnego Dnia Dziecka. Cieszymy się, że radość i zadowolenie dzieci były widoczne z daleka, a przecież to jest najważniejsze!
 
Do zobaczenia za rok!
 
Tekst: Biblioteka Publiczna im. Adeli Nawrot i Centrum Kultury w Bodzentynie
Zdjęcia: e-Bodzentyn.pl
 
 

 

 

 

 

 

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech