Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Tegoroczny Dzień Przedszkolaka w Samorządowym Przedszkolu we Wzdole Rządowym miał niezwykły charakter. Panie wychowawczynie grupy 3-latków – p. E. Pajdo i p. J. Zaczkowska na wielkie świętowanie zaprosiły Rodziców najmłodszych przedszkolaków. We wrześniu maluszki rozpoczęły wspaniałą przygodę z przedszkolem, dlatego też głównym celem spotkania była nie tylko zabawa, ale także wspólna integracja.

Oczywiście Rodzice nie zawiedli i 20 września o godz. 10.30 stawili się w pełnym komplecie. I zaczęła się wspaniała zabawa… Były tańce ze śpiewem: „Karuzela”, „Dwóm tańczyć się zachciało”, „Boogie-woogie”, „Labada”. Duże zainteresowanie wśród dzieci wywołała wykonana przez p. Elę interpretacja ruchowa wiersza „Jestem duża, byłam mała”. Jednak największe zaangażowanie, przy salwach śmiechu i radości - Rodzice, dzieci i pozostali uczestnicy wykazali podczas zabaw ruchowych: z chustą animacyjną, zabawy „Jeż” – z rozrzuconych przez jesienny wiatr liści maluszki budowały gniazdko dla jeża oraz zabawy „Tunel” – każdy, kto chciał (dzieci i dorośli) na czworakach pokonywał długi tunel zbudowany przez Rodziców. Idealne zgranie ze swoimi dziećmi Rodzice wykazali w czasie wspólnej ilustracji recytowanych przez Panie wychowawczynie wierszyków.

O przedszkolakach w dniu ich Święta pamiętała także Dyrekcja oraz Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół we Wzdole Rz. Przedstawiciele szkolnej społeczności wraz z Dyrekcją złożyli życzenia oraz obdarowali Małych Jubilatów ogromnym cukierkiem pełnym smakowitych słodkości. Fundatorem upominków dla wszystkich przedszkolaków była Spółdzielnia Uczniowska Puchatek.

Na zakończenie zajęć Rodzice bardzo serdecznie podziękowali za tak miłe, przyjazne i pełne humoru spotkanie oraz za możliwość choć przez chwilę jeszcze raz bycia dzieckiem. Już teraz wprosili się na kolejne tak radosne otwarte zajęcia.

   Samorządowe Przedszkole we Wzdole Rządowym

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech