Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Tegoroczne spotkanie z okazji Dnia Kobiet odbyło się 9 marca o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej w Bodzentynie. Organizatorami uroczystości byli: Urząd Miasta i Gminy Bodzentyn, Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie oraz Stowarzyszenie Biegacz Świętokrzyski.

Obchody Święta Kobiet uświetnili swoją obecnością Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn pan Dariusz Skiba, Przewodnicząca Rady Gminy pani Teresa Bzymek, Dyrektor Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki pan Marcin Sikorski, Prezes Stowarzyszenia Biegacz Świętokrzyski pan Jacek Wiatrowski oraz Radna Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego pani Agnieszka Buras.

Na uroczystość licznie przybyły mieszkanki naszej gminy, dla których impreza ta była dedykowana.

Na wstępie Burmistrz MiG Bodzentyn wraz z Dyrektorem MGCKiT w Bodzentynie wszystkim paniom dużym i małym złożyli serdeczne życzenia a dodatkowo każda z pań otrzymała upominek w postaci perfum.

Główną atrakcją Święta Pań był występ Kabaretu NA ŻARTY, który bawił i śmieszył uczestników tego spotkania, następnie uroczystość uświetnił występ pana Zygmunta Szafrańskiego, który wraz z Chórem zaśpiewał piękne piosenki z lat 70-tych i 80-tych.

Uwieńczeniem uroczystości było wręczenie paniom pięknych żółtych tulipanów.

MGCKiT

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech