Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Szanowni Państwo!

Niebawem rozpoczęcie roku szkolnego. Zapewne większość z Państwa wspólnie ze swoimi dziećmi dokonała już wyboru szkoły średniej. Moment podejmowania decyzji o wyborze szkoły lub zawodu nie zawsze jest jednak łatwy. Placówki zachęcają ciekawymi kierunkami oraz bogatą bazą dydaktyczną. Jeśli ktoś z Państwa jeszcze nie dokonał wyboru szkoły średniej lub waha się, serdecznie zachęcam do zapoznania się  z ofertą Powiatowego Zespołu Szkół w Bodzentynie.

Szkoła ta proponuje uczniom atrakcyjną ofertę edukacyjną, doskonale przygotowaną kadrę nauczycielską oraz bogate zaplecze techniczne. Jej absolwenci corocznie dostają się na renomowane polskie uczelnie.

Placówka, mając 100-letnią  tradycję edukacyjną przez lata rozwija pasje i talenty Naszej Młodzieży. Stąd też wniosek, że w tak małym środowisku, jak Gmina Bodzentyn również można w pełni realizować swoje plany i marzenia. Nasza Szkoła to miejsce, które tworzy atmosferę kształtującą ludzi, ich charaktery i osobowości.

Dlatego jeszcze raz serdecznie proszę Państwa o przemyślenie decyzji o wyborze szkoły. Pamiętajmy, że to jak rozwija się Nasza Gmina – również w kwestii edukacji - zależy w dużej mierze właśnie od  Was. Zostańmy więc w Naszej Małej Społeczności, budując w niej siłę, więzi i tożsamość środowiskową.

Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn
Dariusz Skiba

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech